Navigácia

Anketa

Kontakt

 • Obchodná akadémia
  Komenského 5
  085 28 Bardejov
 • +421 054/472 23 84

Mapa

Obchodná akadémia

Účtovníctvo a ekonomika,

to všetko sa tu naučíš.

Písanie a informatika,

s nevedomosťou sa navždy rozlúčiš.

 

Výchova mladých ekonómov,

to  je hlavným zámerom.

Nech sa mladí ľudia

vedia popasovať s každým problémom.

 

To všetko ti dá

jedine Obchodná akadémia Bardejov.

 

Júlia Ovšaníková

 1.A

Počet návštev: 1552408

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

 • Vo štvrtok 16. novembra 2017 zložili imatrikulačný sľub novoprijatí žiaci Obchodnej akadémie v Bardejove. Imatrikulácia sa konala pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu. Na tejto slávnosti sa zúčastnili učitelia Obchodnej akadémie v Bardejove a všetci žiaci školy. Imatrikulačný sľub zložili prváci zapísaním do kroniky školy. Zložením imatrikulačného sľubu začali žiaci svoje pôsobenie na obchodnej akadémii a tým vstúpili do cechu ekonómov a boli im odovzdané imatrikulačné listy opatrené pečaťou Obchodnej akadémie v Bardejove


 • Žiacka školská rada OA Bardejov

  pozýva pedagogický zbor a žiakov OA Bardejov

  na slávnostnú imatrikuláciu prvákov,

  ktorá sa uskutoční 16.11.2017 (štvrtok) o 10:30 v ZUŠ M. Vileca.

 • odkaz na súťaže: https://www.mozebyt.sk/sutaze/idmnt/uvod/

  Staňte sa aj VY súčasťou športovo-pohybového dobrodružstva v rámci platformy MÔŽEBYŤ.SK 

  IDMNT – je súťaž určená pre celé triedy ako súťažné tímy.

  Young Skiller, NEBUĎ LAMA, Mladí športoví reportéri – sú súťaže určené jednotlivcom.                        

   

  IDMNT - ANTISALÁMISTI Slovenska spojte sa

  Jedným z kľúčových cieľov súťaže je priniesť iný uhol pohľadu na tému dobrovoľníctva, dodať mu svieži vietor a cool imidž a prostredníctvom možnosti výhry atraktívnych cien vybudovať medzi mládežou tzv. komunitu „ANTISALÁMISTOV“. 

 • RETRO DEŇ na Obchodnej akadémii

  FOTOGALÉRIA

  http://img.cas.sk/img/8/gallery/581724_minisukne-lesk-modelky-madonna-moda-krasa.jpgpríď 27.októbra 2017 do školy oblečený v štýle 6O.-tych rokov a spolu si zaspomínajme na mladé časy našich rodičov, či starých rodičov...

  ... z rozhlasu budú znieť retro hity

 • 15. 10. 2017                                        Fotoalbum 

  Žiaci 4. ročníka, ktorí vykonávajú odbornú prax v zahraničí, využili dnes pekné počasie na prehliadku blízkeho okolia. Konkrétne navštívili v Ostrave Novú radnicu, ktorá má najvyššiu vežu v Čechách s výškou 73 metrov. Rozhľadňa je verejne prístupná a počas prehliadky našich žiakov sprevádzal žiak 4. ročníka Obchodnej akadémie v Ostrave.

  Okrem toho navštívili v Ostrave aj národnú kultúrnu pamiatku - bane Michal. Po ukončení ťažby v tejto čiernouhoľnej  bani  ostal zachovaný komplex povrchových budov z rokov 1912 – 1915. Tri návštevnícke okruhy zahrňujú expozície v administratívnej budove, ťažnú budovu, strojovňu s pôvodnými elektrickými strojmi a ďalšími zaujímavosťami.

 • 11. 10. 2017                       Fotoalbum

  V čase od 09. 10. - 20. 10. 2017 začali žiaci 4. ročníka absolvovať svoju plánovanú 2-týždennú odbornú prax na ekonomických úsekoch rôznych firiem v okrese Bardejov.

  V rámci Programu ERASMUS+ naša škola získala grant na realizáciu zahraničnej odbornej praxe (stáže) pre vybraných žiakov. Prvá skupina žiakov už túto prax  začala realizovať  v týchto dňoch vo firmách v meste Havířov. Druhá skupina ju bude realizovať v mesiaci máj 2018. Všetky náklady spojené s touto zahraničnou praxou sú plne hradené zo získaného grantu. 

 •                                                                      
       Dňa 4.10.2017 sa žiaci Obchodnej akadémie zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku, ktoré sa konalo v  historickej budove Košickej radnice. Spoločnosť TNT Theatre Britain tohto roku naštudovala knihu Raya Bradburyho 451 stupňov Fahrenheita (Fahrenheit 451). Aj takouto formou si žiaci mali možnosť vychutnať anglický jazyk.

 •    
       Dňa 5.10.2017 študenti 1. A a 2. A triedy našej školy vymenili školské priestory za priestory historickej budovy DJZ v Prešove, aby si pozreli  predstavenie "Všetko najlepšie", plné absurdných situácií. Komédia  Raya Cooneho vykresľuje silu peňazí, ľudskú skorumpovateľnosť a hrabivosť. Po vzhliadnutí predstavenia sme si všetci uvedomili, že svet stojí na iných hodnotách, než sú peniaze a moc.

 •       Obvodné kolo v cezpoľnom behu študentov SŠ sa pre nepriaznivé počasie uskutočnilo namiesto plánovaného termínu 21.9.2017 až 28.9.2017. Tentoraz vyšlo nielen pekné počasie, ale aj beh našich dievčat, ktoré v zložení Lenka Jurková III.A, Júlia Klaudia Šarišská III.A  a Kamila Polčová II.A sa umiestnili v súťaži družstiev na 3. mieste.

             Naši chlapci Lukáš Kica IV.A a Branislav Kapsdorfer III.A súťažili len v kategórii jednotlivcov. Ich výkony na popredné umiestnenia nestačili, ale v silnej konkurencii členov atletických oddielov sa určite nestratili. Za vzornú reprezentáciu školy im ďakujeme.    

Pracovné ponuky

Ponuka pracovného miesta pre absolventa Obchodnej akadémie v Bardejove

1. BARDCOMP www.bardcomp.sk 
Pracovná pozícia: účtovníctvo - MK SOFT, predaj 
Nástup: najlepšie od 1.6.2017
Pozícia vhodná: pre absolventa

2. SBAJ INMART, a. s.
Duklianska 21
085 01 Bardejov

Pracovná pozícia: účtovníčka

tel.: 054/4867144
mobil: 0903420543
mmihalik@sbajinmart.sk

Fotogaléria

Dátum a čas

Pondelok 20. 11. 2017

Narodeniny a meniny

PartneriNovinky

Kontakt

 • Obchodná akadémia
  Komenského 5
  085 28 Bardejov
 • +421 054/472 23 84

Fotogaléria